ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ
Πρωτη θεση στη Δυτικη Μακεδονια !!!
Το ΦροντιστηριοΧρησιμες πληροφοριεςΚαθηγητεςθετικη και τεχνολογικη κατευθυνσηΕκδοσειςΕπιτυχοντεςΤεχνολογια του φροντιστηριουΕπικοινωνηστε μαζι μας
Επιτυχοντες

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2012


 
 



 

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2010

ΝΟΜΙΚΗ ΣΧΟΛΗ


Για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά ΟΛΟΙ οι επιτυχόντες στη Νομική στην πόλη της Καστοριάς, είναι μαθητές μας.

Το Αριστοτέλειο είναι το μοναδικό στο νομό με 9 επιτυχόντες στη Νομική


  1. ΑΒΕΛΛΑ ΜΑΡΙΑ, ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  2. ΔΟΥΚΗ ΑΡΕΤΗ, ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ, ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  4. ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ, ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  5. ΜΠΛΙΑΓΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  6. ΣΤΑΜΠΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  7. ΠΕΤΚΑΝΑ ΜΑΡΙΝΑ, ΝΟΜΙΚΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
  8. ΡΑΠΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΝΟΜΙΚΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
  9. ΦΟΥΛΙΡΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ, ΝΟΜΙΚΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ


Το Αριστοτέλειο Φροντιστήριο είναι πρώτο στην Καστοριά

σε επιτυχίες στις παιδαγωγικές σχολές και στη φιλοσοφική σχολή.

  1. ΣΑΡΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
  2. ΤΣΙΓΑΝΗ ΜΑΡΙΑ, ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
  3. ΔΟΛΚΙΡΑ ΑΛΚΗΣΤΗ, ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  4. ΔΟΛΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
  5. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  6. ΚΛΙΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  7. ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
  8. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ, ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  9. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ, ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  10. ΣΑΠΡΑΝΙΔΟΥ ΜΑΛΑΜΑΤΗ, ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  11. ΤΟΜΟΥ ΦΛΩΡΙΚΑ, ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΡΟΔΟΥ
  12. ΒΛΑΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, ΚΟΙΝ.ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔ.ΠΟΛ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ
  13. ΓΚΑΓΚΑΝΙΑΡΑ ΓΕΡΑΚΙΝΑ, ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔ. ΑΓ. ΒΟΛΟΥ
  14. ΓΙΩΡΑ ΗΛΙΑΝΑ, ΕΚΠΑΙΔ. ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  15. ΔΕΜΙΡΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΕΚΠΑΙΔ. ΚΟΙΝ. ΠΟΛ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  16. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ, ΚΟΙΝ. ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔ. ΠΟΛ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ
  17. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ,  ΕΚΠΑΙΔ. ΚΟΙΝ. ΠΟΛ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  18. ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ,  ΚΟΙΝ. ΕΚΠΑΙΔ. ΠΟΛ.  ΚΟΡΙΝΘΟΥ
  19. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ, ΚΟΙΝ. ΕΚΠ. ΠΟΛ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ
  20. ΤΑΛΛΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΚΟΙΝ. ΚΑΙ ΕΚΠ. ΠΟΛ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ
  21. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ, ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
  22. ΒΑΜΒΑ ΕΛΕΝΗ, ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  23. ΒΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  24. ΚΟΝΤΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ, ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ  ΦΛΩΡΙΝΑΣ
  25. ΜΠΑΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΡΟΠΗ, ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  26. ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ, ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΒΟΛΟΥ
  27. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ, ΦΙΛ., ΠΑΙΔ., ΚΑΙ ΨΥΧ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  28. ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΙΣΤ. ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  29. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΝΑ, ΙΣΤ. ΚΑΙ ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
  30. ΚΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΙΣΤ. ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  31. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΘΩΜΑΗ, ΦΙΛ/ΦΙΑΣ- ΠΑΙΔ/ΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  32. ΛΑΪΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  33. ΜΗΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
  34. ΠΕΤΛΙΤΣΚΑ ΠΛΟΥΣΙΑΝΝΑ, ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
  35. ΠΛΕΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΙΣΤ. ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  36. ΡΑΤΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  37. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  38. ΣΥΛΒΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ, ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  39. ΤΑΣΙΚΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ, ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  40. ΤΡΑΪΑΝΟΥ ΑΘΗΝΑ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  41. ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΙΣΤ. ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  42. ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  43. ΤΣΙΑΜΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  44. ΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ, ΙΣΤ. ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  45. ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΣΟΥΜΕΛΑ, ΙΣΤ. ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  46. ΠΛΙΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  47. ΜΠΕΖΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  48. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, ΚΟΙΝ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
  49. ΑΜΟΙΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ, ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
  50. ΑΜΠΑΡΤΖΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ, ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  51. ΜΠΟΥΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
  52. ΣΑΜΑΚΟΒΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ ΕΙΚΟΝΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
  53. ΤΖΑΝΑ ΙΩΑΝΝΑ, ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
  54. ΤΡΑΣΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑ, ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
  55. ΤΣΙΜΤΣΙΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ, ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
                       

ΣΧΟΛΕΣ ΤΗΣ ΘΕΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ

 
  1. ΓΑΛΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
  1. ΓΚΑΜΠΕΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  2. ΖΗΣΗ ΑΣΗΜΙΝΑ, ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  3. ΖΥΓΟΥΡΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ, ΤΟΠ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  4. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΟΥΡΑΝΙΑ, ΔΙΟΙΚ. ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
  5. ΚΑΛΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  6. ΚΟΣΜΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ, ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ  ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
  7. ΚΟΣΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  8. ΛΑΥΡΕΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΜΗΧΑΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
  9. ΜΠΑΤΣΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  10. ΠΑΠΑΘΩΜΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ  ΞΑΝΘΗΣ
  11. ΠΑΠΑΝΤΙΝΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ, ΔΙΕΘ. ΕΥΡΩΠ. ΣΠΟΥΔΩΝ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  12. ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
 

Τ.Ε.Ι.

  1.  

  1. ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ, ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
  2. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΕΛΛΗ, ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  3. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ, ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  4. ΒΕΛΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ, ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΑΡΤΑΣ
  5. ΓΚΙΤΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ, ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  6. ΓΡΟΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ, ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  7. ΚΑΝΙΝΑ ΕΛΕΝΑ, ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  8. ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΥ ΝΙΚΗ -ΜΑΡΙΑ, ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  9. ΚΑΡΡΑ ΕΙΡΗΝΗ, ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ  ΗΠΕΙΡΟΥ
  10. ΚΩΤΤΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ, ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  11. ΛΙΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  12. ΜΑΖΓΑΛΤΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, ΔΗΜ. ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  13. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΒΙΟΜ. ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
  14. ΜΠΙΝΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ, ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  15. ΜΠΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΚΟΙΝ. ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  16. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΕΦΗΡΜ. ΠΛΗΡΟΦ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
  17. ΝΙΚΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ, ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  18. ΠΑΛΕΖΙΝΑ ΑΛΙΚΗ, ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  19. ΠΑΡΟΥΣΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
  20. ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ, ΔΙΕΘ. ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  21. ΠΕΤΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  22. ΠΕΤΡΕΝΤΣΗ ΦΙΛΑΡΕΤΗ, ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  23. ΡΟΜΠΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ, ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  24. ΡΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΔΙΑΧ. ΕΚΚΛ. ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  25. ΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ, ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΚΟΖΑΝΗΣ
  26. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ, ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. ΚΟΖΑΝΗΣ
  27. ΤΖΕΛΑΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ, ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  28. ΤΖΟΓΚΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  29. ΤΣΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. ΠΑΤΡΑΣ
  30. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΤΕΧΝ. ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ
  31. ΧΑΛΚΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΠΑΡΑΔ. ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΑΡΤΑΣ
  32. ΧΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ, ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΚΟΖΑΝΗΣ

 
 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2009

 
ΝΟΜΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

 

Και οι 5 επιτυχόντες στη Νομική στην πόλη της Καστοριάς, είναι μαθητές μας.
 
1.      Αθανασοπούλου Ελπινίκη, Νομική Θεσσαλονίκης
2.      Τσιόγκα Μαριλίνα, Νομική Θεσσαλονίκης
3.      Χατζητιμοθέου Ιωσήφ, Νομική Θεσσαλονίκης
4.      Μπάκαρη Χριστίνα, Νομική Θράκης
5.      Σταμπέλος Αναστάσιος, Νομική Θράκης
 
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΕΣ ΣΧΟΛΕΣ ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
 
1. Αποστολίδης Γεώργιος, Παιδαγωγικό Ιωαννίνων
2. Καρατζίδης Μιχάλης, Παιδαγωγικό Θράκης
3. Κίτσιου Κωνσταντίνα, Παιδαγωγικό Ιωαννίνων
4. Κωνσταντίνου Παρασκευή, Παιδαγωγικό Ιωαννίνων
5. Παπαρούπα Αλεξάνδρα, Παιδαγωγικό Θράκης
6. Πόπης Σωτήρης, Παιδαγωγικό Ιωαννίνων
7. Φουλιράς Νικηφόρος, Παιδαγωγικό Κρήτης
8. Παπαδοπούλου Αθηνά, Εκπαιδευτικής και κοιν. πολ.     Θεσ/νίκης
9. Σιώπη Καλλιρρόη, Εκπαιδευτικής και κοιν. πολ. Θεσ/νίκης
10. Σπύρου Γεωργία, Εκπαιδευτικής και κοιν. πολ. Θεσ/νίκης
11. Βαμβακίδου Κατερίνα, Νηπιαγωγών Ιωαννίνων
12. Κλεισάρη Αναστασία, Νηπιαγωγών Θράκης
13. Ρότσια Μαγδαλινή, Νηπιαγωγών Φλώρινας
14. Σιδερίδου Αλίκη, Νηπιαγωγών Ρόδου
15. Σμέρνου Θεοδώρα, Νηπιαγωγών Ιωαννίνων
16. Σουμαρά Ιωάννα, Νηπιαγωγών Ιωαννίνων
17. Συτιλίδου Άρτεμις, Νηπιαγωγών Ιωαννίνων
18. Τσακνάκη Παρασκευή, Νηπιαγωγών Ρόδου
19. Τσιγάνη Μαρία, Νηπιαγωγών Ιωαννίνων
20. Τσόπρα Δέσποινα, Νηπιαγωγών Ιωαννίνων
21. Κυριάζου Ειρήνη, Γυμναστική ακαδημία Σερρών
22. Ματσέλας Ευάγγελος, Γυμναστική ακαδημία Σερρών
23. Πάντος Λάζαρος, Γυμναστική ακαδημία Κομοτηνής
24. Βλάχου Αγνή- Νικολέτα, Φιλοσοφίας παιδαγωγικής Θεσ/νίκης
25. Γκολιάς Γεώργιος, Ιστορίας εθνολογίας Κομοτηνής
26. Γκονούλας Ευθύμιος, Ιταλικής φιλολογίας Θεσσαλονίκης
27. Γούλιου Πολυξένη, Ιστορίας εθνολογίας Κομοτηνής
28. Ζάχου Όλγα, Φιλοσοφίας παιδαγωγικής και ψυχολογίας Ιωαννίνων
29. Ιωαννίδου Ευτυχία, Φιλολογίας Θράκης
30. Κόκκινου Κατερίνα, Φιλοσ. παιδαγ. και ψυχολογίας Ιωαννίνων
31. Λάμπρου Ιωάννης, Ψυχολογίας Αθήνας
32. Μουζόπουλος Αριστείδης, Φιλοσοφίας παιδαγωγικής Θεσ/νίκης
33. Μπουτάση Ιωάννα, Φιλοσοφίας παιδαγωγικής Θεσσαλονίκης
34. Πανταζή Αργυρώ, Ιστορίας αρχαιολογίας Θεσσαλονίκης
35. Παπαδάμου Χρήστος, Φιλοσοφίας παιδ. και ψυχ. Ιωαννίνων
36. Τζανοπούλου Πέρρυ, Ιστορικό αρχαιολογικό Κρήτης
37. Τοκατλίδου Πηνελόπη, Φιλοσοφίας παιδαγωγικής Θεσσαλονίκης
38. Μπαχτσιαβάνος Κωνσταντίνος, Πολιτικών επιστημών Κομοτηνής
39. Πιτούλης Στέφανος, Κοινωνικής διοίκησης Θράκης
40. Σιλημάνη Μαρία, Κοινωνικής διοίκησης Θράκης
41. Τζηκαλάγιας Άγγελος*, Οργάνωσης αθλητισμού Σπάρτης
42. Φουρκιώτη Ευδοκία, Διερμηνέων μεταφραστών Ιονίου
 
ΣΧΟΛΕΣ ΤΗΣ ΘΕΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ
 
1. Καπράλος Βασίλειος*, Οδοντιατρικής Θεσσαλονίκης
2. Καρασσαβίδης Χαράλαμπος, Γεωπονίας Βόλου
3. Κυριαζίδης Θωμάς*, Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης
4. Λαυρεντάκης Μανώλης*, Μηχανικών ηλεκτρ. Υπολ. Βόλου
5. Μήλιου Ευαγγελία*, Διεθνών οικον. σχέσ. και ανάπτυξης Κομοτ.
6. Μπούσιος Κωνσταντίνος, Μαθηματικών Αιγαίου
7. Μωυσίδου Ανθή*, Χημικών μηχανικών Θεσσαλονίκης
8. Παπαδόπουλος Αντώνης, Μηχανικών και πληροφορικής Πάτρας
9. Παπαστεργίου Έλλη*, Μηχανικών χωροτ. και ανάπτυξης Βέροιας
10. Σινάνη Γεωργία, Οικονομικό Ιωαννίνων
11. Σίσκος Άγγελος*, Μουσικής επιστήμης Θεσσαλονίκης
12. Χαλιβίδης Γεώργιος, Αγροτικής οικονομίας Αθήνας
 

Τ.Ε.Ι.
 
1. Βασιλειάδης Παναγιώτης, Λογοθεραπείας Ιωαννίνων
2. Βασιλειάδου Σύλβια, Βιβλιοθηκονομίας Ιονίου
3. Δέλλιου Δόμνα, Ιατρικών εργαστηρίων Λάρισας
4. Ζηκούλη Ιωάννα, Νοσηλευτικής Θεσσαλονίκης
5. Καρανικόλας Δημήτριος*, Διοίκησης επιχειρήσεων Σερρών
6. Κατσαούνη Στέλλα, Δημοσίων σχέσεων Καστοριάς
7. Κυριζάκης Κωνσταντίνος, Πολιτικών δομικών έργων Σερρών
8. Κωνσταντινίδης Ηλίας, Τοπικής αυτοδιοίκησης Καλαμάτας
9. Μαζγαλτζίδου Δήμητρα, Δημοσίων σχέσεων Αργοστόλι
10. Μεσελίδου Αγάπη, Νοσηλευτικής Διδυμότειχο
11. Μήτσιου Σοφία, Λογοθεραπείας Ιωαννίνων
12. Νικολής Σταύρος, Διεθνούς εμπορίου Καστοριάς
13. Νίκου Ελένη, Μουσειολογίας Πύργου
14. Ντούφα Βάϊα, Λογιστικής Καβάλας
15. Τάπα Μαρία, Ιατρικών εργαστηρίων Λάρισας
 

 
 
 
 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2008

 
 ΝΟΜΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

Από τους 6 επιτυχόντες στη Νομική στην πόλη της Καστοριάς, οι 4 είναι μαθητές μας.

Το Αριστοτέλειο Φροντιστήριο είναι το μοναδικό στο νομό με 4 επιτυχόντες στη Νομική.

 

1.  Αναστασίου Δομνίκη, Νομική Θράκης

2.  Γκολομπίας Χρήστος, Νομική Θράκης

3.  Νικολαΐδης Νίκος, Νομική Θράκης

4.  Χάτσιος Ιωάννης, Νομική Θράκης


ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΕΣ ΣΧΟΛΕΣ

ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

Το Αριστοτέλειο Φροντιστήριο είναι πρώτο στην Καστοριά σε επιτυχίες στις παιδαγωγικές σχολές.

1.  Βασιλείου Ηλιάνα, Νηπιαγωγών Αλεξανδρούπολης

2.  Ευθυμιάδου Ελεονόρα, Παιδαγωγικό Ειδικής αγωγής Βόλου

3.  Κωνσταντίνου Ελευθερία, Νηπιαγωγών Αλεξανδρούπολης

4.  Κώττα Αργυρώ - Μαρκέλλα, Παιδαγωγικό Αλεξανδρούπολης

5.  Παρζίγκα Ισιδώρα, Νηπιαγωγών Πάτρας

6.  Σπύρου Σοφία, Παιδαγωγικό Φλώρινας

7.  Σταμπουλίδου Γεωργία, Παιδαγωγικό Αλεξανδρούπολης

8.  Βασιλειάδης Παναγιώτης, Γυμναστική Ακαδημία Θεσ/νίκης

9.  Αντωνοπούλου Ευτυχία, Γυμναστική Ακαδημία Σερρών

 

ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ  ΣΧΟΛΗ –

ΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

 

Το Αριστοτέλειο Φροντιστήριο είναι πρώτο στο νομό Καστοριάς σε επιτυχίες στη φιλοσοφική σχολή.


1.   Αποστόλου Χριστίνα, Αγγλικής Φιλολογίας Θεσσαλονίκης

2.   Γεωργίου Αναστασία, Φιλολογίας Θράκης

3.   Γκαλίτσα Μαρία, Ιστορικό Αρχαιολογικό Θεσσαλονίκης

4.   Ζυμπίδου Σοφία, Φιλοσοφίας Παιδαγωγικής και Ψυχολογίας Ιωαννίνων

5.   Μαυροβίτου Χιονία, Φιλολογίας Θεσσαλονίκης

6.   Νόνα Τζένη, Φιλοσοφίας Παιδαγωγικής και Ψυχολογίας Ιωαννίνων

7.   Παναγιωτίδης Νίκος, Φιλολογίας Ιωαννίνων

8.   Πόπης Σωτήρης, Φιλολογίας Θεσσαλονίκης

9.   Σαλβαρίνα Αντωνία, Φιλολογίας Θράκης

10. Τελιγιορίδου Ισμήνη, Γαλλικής Φιλολογίας Θεσσαλονίκης

11. Τσιλίδου Μαρία, Ψυχολογίας Κρήτης

12. Χατζή Σοφία, Φιλολογίας Ιωαννίνων

13. Κοτεκίδου Χριστίνα, Σχολή Ευελπίδων

14. Τσιγάνης Ιωάννης, Σχολή Αστυφυλάκων

ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ ΣΧΟΛΗ-

 

ΚΟΙΝΩΝΙΚΕΣ ΣΠΟΥΔΕΣ

 

  1. Καραταγλίδου Μελίνα, Κοινωνιολογίας Αιγαίου

  2. Κολίτση Δήμητρα, Μεσογειακών σπουδών Ρόδου

  3. Μάρκου Ρόδη – Ναταλία, Θεολογίας Θεσ/νίκης

  4. Μουρατίδου Αργυρώ, Ποιμαντικής Θεσ/νίκηςΜουρατίδου Σοφία, Ποιμαντικής Θεσ/νίκης

 

 

 
 

 Τ.Ε.Ι.

 
  1. Αναστασιάδου Χαριτίνη, Δημοσίων σχέσεων Αργοστολίου

  2. Γκαλίτσα Κατερίνα, Ιατρικών Εργαστηρίων Λάρισας

  3. Ελευθερίου Τάνια, Ιατρικών Εργαστηρίων Λάρισας

  4. Ζαντίδου Στέλλα, Λογοθεραπείας Ιωαννίνων

  5. Κλεισάρη Αναστασία, Νοσηλευτικής Ιωαννίνων

  6. Κυριζάκης Κων/νος, Δασοπονίας Καρδίτσας

  7. Νικολαΐδης Θωμάς, Νοσηλευτικής Λαμίας

  8. Νοβάτση Αναστασία, Διατροφής Κρήτης

  9. Ξανθοπούλου Δέσποινα, Διατροφής Κρήτης

  10. Παπαδοπούλου Πελαγία, Βρεφονηπιοκομίας Ιωαννίνων

  11. Ρήμου Κλεοπάτρα, Δημοσίων σχέσεων Καστοριάς

  12. Ρότσια Μαγδαλινή, Λογιστικής

  13. Τζούλας Δημήτρης, Εφαρμογές ξένων γλωσσών Ηγουμενίτσας

  14. Τσόπρας Αναστάσιος, Νοσηλευτικής Ιωαννίνων

  15. Χριστόπουλος Σταύρος, Ιατρικών Εργαστηρίων Θεσ/νίκης

 
 
 
 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2007

 

Η μαθήτριά μας Ιβανίδου Αφροδίτη, είναι η μοναδική στο νομό που πέτυχε στη στρατιωτική Νομική Θεσσαλονίκης, την κορυφαία σχολή της θεωρητικής κατεύθυνσης. Η σχολή αυτή δέχεται 9 μαθητές από όλη την Ελλάδα.

 

 Το ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ είναι πρώτο σε επιτυχίες στη Νομική.

 Από τους 5 επιτυχόντες στο νομό μας στη Νομική, οι 3 είναι μαθητές μας.

 

  1. Γκουπιδένη Αλεξάνδρα, Νομική Κομοτηνής

  2. Ιβανίδου Αφροδίτη, Στρατιωτική Νομική Θεσσαλονίκης

  3. Κωτσοπούλου Χριστίνα, Νομική Θεσσαλονίκης

 

Το ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ είναι πρώτο στις παιδαγωγικές σχολές.

 

1.      Βίσσο Άννα, Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής Βόλου

2.      Κοσετσίδου Όλγα, Παιδαγωγικό Αλεξανδρούπολης

3.      Λιάλη Βάσω, Παιδαγωγικό Αλεξανδρούπολης

4.      Στεφοπούλου Γλυκερία, Παιδαγωγικό Ιωαννίνων

5.      Χαλκίδου Σοφία, Παιδαγωγικό Ρόδου

6.      Στασινοπούλου Κωνσταντίνα, Παιδαγωγικό Ρόδου

7.      Μπαμπάκος Αθανάσιος, Παιδαγωγικό Ρόδου

8.      Αποστόλου Σταυρούλα, Νηπιαγωγών Ιωαννίνων

9.      Καλλιμάνη Όλγα, Νηπιαγωγών Θεσσαλονίκης

10. Ξανθοπούλου Νίκη, Νηπιαγωγών Ιωαννίνων

11. Τριανταφυλλίδου Αθανασία, Νηπιαγωγών Φλώρινας

 

 

Το ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ είναι πρώτο στη Φιλοσοφική σχολή

 

  1. Ανθίμου Ευαγγελία, Φιλολογίας Θεσσαλονίκης

  2. Ευθυμιάδου Σωτηρούλα, Φιλοσοφίας Παιδαγωγικής Θεσσαλονίκης

  3. Θεοδώρου Στέλλα, Φιλολογίας Ιωαννίνων

  4. Καρατζίδου Κυριακή, Φιλολογίας Θεσσαλονίκης

  5. Νικολόπουλος Φώτης, Φιλολογίας Θεσσαλονίκης

  6. Οικονόμου Ιωάννα, Φιλοσοφίας Παιδαγωγικής και Ψυχολογίας Ιωαννίνων

  7. Σιωπόβου Ολυμπία, Φιλολογίας Θεσσαλονίκης

  8. Φασούλη Ουρανία, Φιλοσοφίας Παιδαγωγικής Θεσσαλονίκης

  9. Χατζηζήσης Ευάγγελος, Φιλολογίας Θεσσαλονίκης

  10. Χήτα Αφροδίτη, Φιλολογίας Θεσσαλονίκης

 

 

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ – ΣΤΡΑΤΟΣ - ΤΕΙ

  1. Ηλιάδου Ελένη, Αστυφυλάκων

  2. Κοσμά Χριστίνα, πολιτικών επιστημών

  3. Σαραμπίνα Αναστασία, Αστυφυλάκων

  4. Φωτοπούλου Δήμητρα, Σχολή Μονίμων Υπαξιωματικών Στρατού

  5. Αποστολίδου Ιωάννα, Βιβλιοθηκονομίας Θεσσαλονίκης

  6. Ζυμπίδου Σοφία, Δημοσίων Σχέσεων και Επικοινωνίας Καστοριάς

  7. Μάγγελ Όλγα-Μαρία, Νοσηλευτικής Λαμίας

  8. Μακρίδου Τραϊανή,   Νοσηλευτικής Ιωαννίνων

  9. Σαλιώρα Βικτωρία, Βιβλιοθηκονομίας Θεσσαλονίκης

  10. Σιάνου Ευδοξία, Πληροφορικής Καστοριάς

  11. Τερψοπούλου Αναστασία, Δημοσίων Σχέσεων και Επικοινωνίας Καστοριάς

  12. Τόλιου Παρασκευή, Νοσηλευτικής Θεσσαλονίκης

  13. Τσαλαπάτης Γεώργιος, Νοσηλευτικής Ιωαννίνων

 


 


 

 



Εκδηλωση επαγγελματικου προσανατολισμου
Ενημερωσεις γονεων
Το ΦροντιστηριοΧρησιμες πληροφοριεςΚαθηγητεςθετικη και τεχνολογικη κατευθυνσηΕκδοσειςΕπιτυχοντεςΤεχνολογια του φροντιστηριουΕπικοινωνηστε μαζι μας